picture

picture

Referencje

picture
picture
Square
Square
Square
No Frame

Zakład archiwalny & Składnica akt

Nasz atut to doświadczenie

Przechowujemy dokumentację niearchiwalną (akta osobowe, listy płac, kartoteki zarobkowe, akta kat. B-25, akta kat. B-5) niżej wymienionych, zlikwidowanych podmiotów gospodarczych:

1. "Makadam" Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych, Busko-Zdrój

2. A.S.A. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sp. Jawna Maciej Perlik, Robert Zięcik, ul. Cystersów 15/67, 31-553 Kraków

3. ABPOL Zakład Rzemieślniczo-Usługowy Zakład Pracy Chronionej, Podlesie Machowskie 102, 39-221 Łęki Górne

4. ABPOL Zakład Rzemieślniczo-Usługowy, Zakład Pracy Chronionej, Podlesie Machowskie 102, 39-221 Łęki Górne

5. AKCENT Sp. z o.o., ul. Kosynierów 17, 41-907 Bytom

6. AL POM Sp. z o.o. , Przemyśl 37-700, ul. Bohaterów Getta 63

7. AL POM Sp. z o.o., 37-700 Przemyśl, ul. Bohaterów Getta 63

8. ALMABUS Firma Przewozowo - Usługowa, ul. Kościuszki 34 Wrocław

9. ALUZARO Sp. z o.o., ul. Wejherowska 2, Wrocław

10. AMB Service Sp. z o.o., Katowice 40-724, ul. Piotrowicka 89d

11. AMZ Budownictwo, ul. Nowowiejska 48 50-315 Wrocław

12. ANPRO Sp. z o.o., ul. Kościerzyńska 20 Wrocław

13. APS CONSULTING Ryszard Nawrat, Rynek 50 Wrocław

14. ARTMED Sp. z o.o., ul. Juliusza Lea, 30-133 Kraków

15. ASKO MEBLE Sp. z o.o., ul. Muchoborska 6, Wrocław

16. AUTOSTRADA S.A. Konsorcjum Drogowo-Mostowe, ul. Wybickiego 7,

31-161 Kraków

17. AWIZO Sp. z o.o., ul. Krakowska 37/43 Wrocław

18. Agrotechma Sp. z o.o., ul. Towarowa 1 47-220 Kędzierzyn-Koźle

19. Astra-Zenith Zakład w Częstochowie, ul. Żwirki i Wigury 12/14, Częstochowa

20. B.E.M. Sp. z o.o., Kamienica Polska 42-260, ul. Magazynowa 3

21. BALISKA Sp. z o.o., ul. Karmelkowa 66 Wrocław

22. BAU-MAR Sp. z o.o., ul. Zielińskiego 21 Wrocław

23. BIGFOR Sp. z o.o., ul. Krakowska 98 Wrocław

24. BOCMEN PPU Sp. z o.o., 36-046 Zgłobień 67

25. BOCMEN Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Sp. z o.o.,

36-046 Zgłobień 67

26. BONARKA Sp. z o.o. Biuro Handlowe, ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków

27. BONETTE Sp. z o.o., ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1 Wrocław

28. BSP Sp. z o.o., Rynek 50 Wrocław

29. BUD-GAR, ul. Kasztanowa 4B 53-125 Wrocław

30. BUDREM Sp. z o.o., ul. Sebastiana 13/1A, 31-049 Kraków

31. BUS SERVICE S.C., Wrocław, ul. Kościuszki 135

32. Biuro Handlowo-Usługowo-Produkcyjne FAU Sp. z o.o.,ul.Konarskiego 32a, Dębica

33. Biuro Handlowo-Usługowo-Produkcyjne FAU Sp.z o.o., 39-200 Dębica,

ul. Konarskiego 32a

34. Biuro Projektowo - Konstrukcyjne Przemysłu Materiałów Budowlanych "ZREMB", ul. Traugutta 1/7 50954 Wrocław

35. Biuro Projektów "BIPROHORT" w likwidacji, Kraków

36. Biuro Projektów Klimatyzacji i Wentylacji "PROWENT", we Wrocławiu

37. Bonowex Sp. z o.o., ul. Kłodzka 27, 57-402 Nowa Ruda

38. Burda Polska Sp. z o.o., Warszawa

39. CEL INVESCO (dawny Pan Smak), ul. Mińska 38 Wrocław

40. CERAM-KO Sp. z o.o., 35-310 Rzeszów, ul. Rejtana 16c

41. CERAMKO Sp. z o.o., Rzeszów, ul. Rejtana 16c

42. CEZAS BIS, ul. Tęczowa Wrocław

43. CIT TORE Comfort Industrie Tore Polska Sp. z o.o., Wrocław ul. Milicka 10a

44. COMPACT S.A., ul. Głowackiego 56, 30-085 Kraków

45. Centrum Handlowe "PIAST" Sp. z o.o., ul. Ostrowskiego Wrocław

46. Chłodnia "Mors" S.C., ul. Młyńska 14 Nowa Wieś, gm. Poczesna

47. Czesalnia "Elanex" Sp. z o.o., Częstochowa 42-200, ul. Krakowska 80

48. Częstochowska Grupa Kapitałowa S.A., Częstochowa 42-200,

al. Wolności 30

49. Częstochowskie Zakłady Materiałów Biurowych, ul. Żwirki i Wigury 12/14, Częstochowa

50. DANDYS Andrzej i Jacek Marszalscy, ul Jedności Narodowej 2 Wrocław

51. DOLPIMA S.A. Wrocławskie Zakłady Przemysłu Maszynowego Leśnictwa, ul. Legnicka 62 Wrocław

52. DSPiUT "Complexbud" Sp. z o.o., Wrocław ul. M. Reja 17/5

53. DTK COMPUTER Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków

54. DUAL Centrum Polska Sp. z o.o., Wrocław, ul. Krupnicza

55. Darmapol Sp. z o.o., ul. Borowa 7, 32-620 Brzeszcze

56. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Produkcyjne "POLMODA II" Sp. z o.o., Wrocław ul. Braniborska 58-68

57. Dolnośląskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA, Żarów

58. Drukarnia KORAB Sp.z o.o., Wrocław, ul. Średzka 61

59. Dziewiarska Spółdzielnia Pracy im. M. Nowotki w Świdnicy,

ul. Frontu Narodowego 18, obecnie ul. Franciszkańska 18

60. ECO-POLAR Sp. z o.o., ul. B. Komorowskiego 6 Wrocław

61. ELCOTEQ Poland Sp. z o.o., ul. Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław

62. ELTOR BIS Sp. z o.o., ul Traugutta 98 Wrocław

63. EURO Sp. z o.o. , 35-025 Rzeszów, ul. Lisa Kuli 6

64. EURO Sp. z o.o., Rzeszów 35-025, ul. Lisa Kuli 6

65. EURO-STYL Sp. z o.o., Wrocław ul. Mokronoska 2

66. EWA-TEX-KRAKÓW Sp. z o.o., ul. Centralna 65, 31-586 Kraków

67. EXTE Polska Sp. z o.o., ul. Wystawowa 1, Wrocław

68. Electro-Car Sp. z o.o., 21-010 Łęczna, ul. Litewska 14

69. Energopol-Trade INSTAL, Częstochowa

70. Exit J&K Sp. z o.o., Chorzów 41-500, ul. Katowicka 47

71. FADROMA ENERGETYKA, ul. Grabiszyńska 163 Wrocław

72. FHU UNIPIEK w upadłości Piotr Bednarz, ul. Długa 46/2, 31-146 Kraków

73. FORMATY S.A., ul. Przewóz 21, 30-706 Kraków

74. FORMATY Sp. z o.o., u. Przewóz 21, 30-706 Kraków

75. FORUM Sp. z o.o., Wrocław, ul. Piusa 12

76. FREGATA LOGISTIC Sp. z o.o., ul. Piastowska 8, 30-210 Kraków

77. Fabryka Maszyn Budowlanych "FADROMA", ul. Grabiszyńska 163 Wrocław

78. Fabryka Papieru S.A. w Jeleniej Górze

79. Fabryka Pojazdów Ciężarowych S.A., Wrocław, ul. Kępińska 4

80. Fabryka Tkanin Meblowych FATMA, Pobiedna, o/Lubań

81. Fadroma Zakład Usług Technicznych, Wrocław

82. Firma Handlowa "Interhit", Rzeszów 35-232, ul. Ciasna 10

83. Firma Handlowa INTER-HIT, 35-232 Rzeszów, ul. Ciasna 10

84. Firma Handlowa NITOR Jan Wloszycki, ul. Karolkowa 9, Warszawa

85. Firma Spedycyjno - Transportowa "GASPAR" Sp. z o.o., Wrocław

ul. Oleśnicka 158

86. Fundacja "Z Biegiem Wisły", ul. Bracka 4, 31-005 Kraków

87. G.K.M. ESPRIT, Wrocław, ul. Kołłątaja 33/4

88. GALL - ICM M. Majcher; R. Głośny sp. jawna, ul. Jaworzyńska Legnica

89. GAMA TECHNOLOGIE, ul. Działoszańska 4, Wrocław

90. GASTRONOMIKA S.A., ul. Mikołajska 4, 31-027 Kraków

91. GEM-CENTER DEKATE, ul. Malczycka 1 Środa Śląska

92. GLAZBUD S.A., ul. Drzewna 4, Wrocław

93. GLOBAL HOTEL Kraków Sp. z o.o., al. Lea 144, 30-133 Kraków

94. GPBW S.A., Gliwice, ul. Z. Starego 13

95. GRANITEX Sp. z o.o., ul. Kamienna 10a, Strzelin

96. GS "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" w Czernicy, Czernica

97. GUTMARK Sp. z o.o., ul. Prądzyńskiego 22 Wrocław

98. Galicyjska Agencja Handlowa "SPOŁEM" Sp. z o.o. w upadłości,

ul. J. Lea 213, 30-133 Kraków

99. Gminna Spółdzielnia "SAMOPOMOC CHŁOPSKA", Dziadowa Kłoda

ul. 1-go Maja 2

100. Gminna Spółdzielnia "SAMOPOMOC CHŁOPSKA", Kostomłoty

101. Gospodarstwo Rolno-Przemysłowe Sp. z o.o., Bystrzyca Oławska

102. Gotyk Sp. z o.o. w upadłości, ul. Konecznego 2/2U, 31-218 Kraków

103. Grupa Inwestycyjna NORD, Wrocław, ul. Drukarska 38

104. HIGH CITY JEANS POLAND Sp. z o.o., Wrocław ul. Partyzantów 5A/3

105. Handlowa Spółdzielnia Pracy (dawny PZGS) w Oławie, ul. 3 Maja

106. Helmet, Częstochowa, ul. Kucelińska 28

107. Howell S.A., Wrocław, ul. Szewska 8

108. Hurtownia Spożywcza "RODNES" S.c. Jacek Sendor, Jerzy Sendor

w upadłości, ul. Płk. Dąbka 8, 30-955 Kraków

109. Huta Szkła Technicznego, Jelenia Góra

110. IBG Sp. z o.o., ul. Kobierzycka Wrocław

111. IMEX Sp. z o.o., ul. Fabryczna 1 Oleśnica

112. INBUD s.c., Oława, ul. Łączna 12

113. INLAND Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Handlowe, ul. Racławicka 2/4 Wrocław

114. INSBUD Sp. z o.o., ul. Kochanowskiego 17 Wrocław

115. INSTAL HOLDING, ul. Mydlana 3 Wrocław

116. INT Polska Sp. z o.o. w upadłości, ul. Tadeusza Wolfa 10, 34-120 Andrychów

117. INTEGRACJA SYSTEMÓW Sp. z o.o., Wrocław ul. Zelwerowicza 18a

118. INTER COMMERCE WALDI, ul. św. Antoniego 2/4

119. INVEST-ROKITA Sp. z o.o., ul. Sienkiewicza 4 Brzeg Dolny

120. INWESTOR Sp. z o.o. w upadłości, ul. Szewczyka 3, 32-600 Oświęcim

121. IPR S.A. (dawniej Wytwórnia Gejzerów, Fabryka Narzędzi Wiertniczych, Fabryka Urządzeń Górniczych "GEORYT" S.A.w Krakowie, Fabryka Automatyki

i Hydrauliki "GEORYT" S.A., "GEORYTFINANSE-INVESTMENT" S.A., PROMOTOR INWESTMENT MANAGMENT S.A.)

122. Ilbau, ul. Partyzantów 5 A Wrocław

123. Instal-Mont, Kielce, ul. Hauke-Bosaka 1

124. Instal-Mont, ul.Hauke Bosaka 1, 25-217 Kielce

125. International Lido Polska Sp. z o.o., ul. Wilsona 32/30, Częstochowa

126. Investtrade Sp. z o.o., Katowice, ul. Bocianów 32

127. JAKS CARROSERIE Sp. z o.o., ul. Wrocławska Mirosławice

128. JASTAN Sp. z o.o., ul. Tuchowska 25, 33-100 Kraków

129. JUWEX Materiały Budowlane Spółka Jawna Jurczyk i Jurczyk

w upadłości, ul. Budowlana 15b, 41-100 Siemianowice Śląskie

130. Jeleniogórska Usługowa Spółdzielnia Pracy, Jelenia Góra

131. Jeleniogórskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Miejskiego,

58-500 Jelenia Góra, ul. Wolności 150

132. Jerichos - Tiernahrung Eksport - Import Sp. z o.o., Stanowice

133. KAMPO-TEXTIL Sp. z o.o., Świdnica, ul.Kliczkowska 7

134. KAZAR Sp. z o.o., 37-700 Przemyśl, ul Lwowska 154

135. KERAMBIS Corporation International Transport Sp. z o.o., ul. Wilczycka Kiełczów

136. KERAMHAL International Logistic Sp. z o.o., Kiełczów ul. Wilczycka 14

137. KESZ Sp. z o.o., ul. Wandy 7/4 Wrocław

138. KOMIKO V Sp. z o.o. , 35-103 Rzeszów, ul. Hanasiewicza 10

139. KOTMET S.c., Wałbrzych, ul. Topolowa 31a

140. KPiB-IF Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane INTERFIN Sp. z o.o., Kielce 25-619, ul. Chałubińskiego 42

141. KSH Solutions Inc. Sp. z o.o., ul. Elbląska 15/17, 01-747 Warszawa

142. Kancelaria Finansowo-Podatkowa DOPPLER&BIBERVELT Sp. z o.o.,

ul. Piastowska 8, 30-211 Kraków

143. Klub Sportowy UNIA w likwidacji, ul. Chemików 4, 32-600 Oświęcim

144. Kopalnia Bazaltu "Janowiczki" Sp. z o.o., Kowalskie, 57-151 Zarzyce

145. Korporacja UL, ul. Międzyleska Wrocław

146. Korporacja Zadory - Materiały Budowlane Sp. z o.o., Wrocław

147. Kłodzkie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych, Kłodzko, ul. Zdrojowa 24

148. LERYX TRANS Sp. z o.o., ul. Nowa 6 Wrocław

149. LEWRON KABELTECHNIK Sp. z o.o., ul. Kolonia Poręby 66-235 Torzym

150. Laboratorium Badawcze Betonu i Asfaltów Sp. z o.o.,Oława ul. Opolska 9

151. Leszek Kołtowski Elektrohurt, Oława, ul. Opolska 7

152. MADO-POLRAMA Podolscy Sp. Jawna, ul. Fabryczna 9, 32-005 Niepołomice

153. MANTA Sp. z o.o., ul. Pretficza Wrocław

154. MDE Sp. z o.o. w upadłości, ul. Kasprzaka 80, 41-303 Dąbrowa Górnicza

155. MEGA-FRUT Sp. z o.o., ul. Generała de Gaulle'a 8, 43-100 Tychy

156. MEGACHEMIE S.A. w likwidacji, os. Piastów 21, 31-624 Kraków

157. METEX Sp. z o.o., ul. Sępa Szarzyńskiego Wrocław

158. MIASTOPROJEKT-KATOWICE PPUH Sp. z o.o. w upadłości,

ul. W.Stwosza 2, 40-951 Katowice

159. MILE S.c., Wrocław, ul. Międzyleska 6

160. MINIO Sp. z o.o., ul. Paderewskiego, Wrocław

161. MORAN OKNA I DRZWI Sp. z o.o., ul. Kamieńskiego 132

162. MRC Serwis Remonty, Wrocław, ul. Grabiszyńska 235A

163. MTL Małopolskie Towarzystwo Leasingowe, al. Pokoju 5, 31-548 Kraków

164. Marian Bień&Piotr Skalski Sp. z o.o., ul. J.Conrada 45, 31-357 Kraków

165. Matimpex Sp. z o.o., Tychy, ul. Wejchertów 19

166. Messenger Service "STOLICA" s.c., Warszawa

167. Miastoprojekt System Sp. z o.o., Wrocław, ul. Oławska 17

168. Mirana Dystrybucja Sp. z o.o. w upadłości, ul. Żorska 14, 44-203 Rybnik

169. MŁYNOSUSZ - MŁYNARSTWO G. i M. Pachwoł, Żerniki Wielkie 55-020

ul. Młynarska 6

170. NAVIGA Sp., ul. Węglowa 1, Wrocław

171. NCE S.A. w Kiełczowie, ul. Wilczycka 14

172. NGL System Sp.c - Piotr Lipiec, Andrzej Marcinkowski, 20-635 Lublin,

ul. Faraona 6/48

173. NOVA GIPS Sp. z o.o., ul. Bystrzycka 26, Wrocław

174. Nickel Polska Sp. z o.o. , Warszawa, ul. Korkowa 106

175. ORION Sp. z o.o. w upadłości, ul. Ujastek 5, 31-752 Kraków

176. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Miliczu, ul. Wojska polskiego 35

177. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska we Wrocławiu, ul. Żmigrodzka Wrocław

178. Ośrodek Badawczo Rozwojowy Gospodarki Remontowej Energetyki,

ul. Nyska 64, Wrocław

179. Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny SPORT-OLIMP Sp. z o.o. w likwidacji,

ul. Chemików 1, 32-600 Oświęcim

180. P.W. Floropez Sp.z o.o., ul. Lwowska 23, 40-390 Katowice

181. PAKKA Sp. z o.o., Wrocław ul. Traktatowa 1

182. PARADOM S.C., J.Porada, A.Brodawski, ul. Kustronia 2, 30-443 Kraków

183. PARTNER Sp. z o.o., ul. Kamińskiego Wrocław

184. PEKPOL S.A., Świdnica

185. PEKPOL Sp. z o.o., Świdnica

186. PHU "Hydromet" Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 95 Wrocław

187. PHU "STALBUD" Henryk Podobiński, Kąty Wrocławskie

ul. Spółdzielcza 9-12

188. PHU ARGON, Wrocław, ul. Braniborska

189. PHUP Polexpol, 31-050 Kraków, ul. Brzozowa 7

190. PIB KPIB "Interfin", Kielce, ul. Chałbińskiego 42 (archiwum w Zawierciu)

191. PLANET Sp. z o.o. w upadłości, ul. Pijarska 21/1, 31-015 Kraków

192. POL-BEER Sp. z o.o. , 39-304 Czermin, Trzciana 481a

193. POL-BEER Sp. z o.o., Czermin, ul. Trzciana 481a

194. POLGRYF INTERNATIONAL Sp. z o.o. , 39-218 Straszęcin295b

195. POLGRYF International Sp. z o.o., 39-218 Straszęcin 295b

196. POLLASSISTANCE, ul. Kościuszki, Wrocław

197. POLYPIPE Poland Sp. z o.o., Długołęka, u. Wrocławska 4

198. PPH DELIN Sp. z o.o. , 32-514 Munina 156A

199. PPHU "MALPOL" Sp. z o.o., ul. Na Szańcach 7a Wrocław

200. PPHU "REM SERVICE" Sp. z o.o., Bytom 41-902, ul. Chorzowska 12

201. PPHU "ZACHÓD - 3", ul. Zakładowa 1 Wrocław

202. PPHU "ZIARPOL" s.c., ul. Wrocławska 7 Bierutów

203. PPHU CEZAR, ul. Nowodworska 32, 52-220 Legnica

204. PPHU CZAMPOL Sp. z o.o., Orłowice

205. PPHU LIN-S Sp. z o.o. ul. Tysiąclecia 84a, 40-871 Katowice

206. PPU "TECHMA", al. Kromera 44 Wrocław

207. PPU MECHBUD Sp. z o.o. , 36-050 Sokołów Młp., ul. Lubelska 52

208. PPU PROSPEKT Janusz Zajączkowski, ul. Fabryczna 10, Wrocław

209. PPU ZREMB Katowice Sp. z o.o. , Katowice, ul. Szenwalda 29

210. PPUH Stalmex Sp. z o.o., Gliwice, ul. Pionierów 8

211. PRB Ryszard Płoskonka, ul. Salwatorska 33/18, 30-109 Kraków

212. PREMET S.A., Pieszyce

213. PRIMAR Sp. j., Kraków, ul. Kobierzyńska 108

214. PROFIL 3S Sp. z o.o., ul. Wiwulskiego 17 Wrocław

215. PROINTEX Sp. z o.o., ul. Halicka 10/1, 31-036 Kraków

216. PZP Sp. z o.o. , 26-600 Radom, ul. Sienkiewicza10/26

217. Pedershaab Sp. z o.o., 02-071 Warszawa, ul. Langiewicza 15

218. Pensjonat "Stella", Kielce, ul. Krakowska 375

219. Pensjonat STELLA, 25-801 Kielce, ul. Krakowska 375

220. Polmar Sp. z o.o. , Zbrosławice

221. Polska Grupa Aptekarska HYGEA, Wrocław

222. Polska Liga Koszykówki Sp. z o.o., ul. Deszczowa 58 Wrocław

223. Polski Dom Leasingowy S.A., ul. Kleczkowska 52, Wrocław

224. Polskie Ciepło Sp. z o.o., ul. Loretańska 3/2, 31-116 Kraków

225. Polskie Towarzyswo Finansowe S.A., Pl. Solny 16, Wrocław

226. Poltina Sp. z o.o., Wrocław, ul. Żmigrodzka 247

227. Pomianów - Granit Sp. z o.o., Kopalnia Granitu w Pomianowie

228. Pracownia Diagnostyki Mikrobiologicznej przy Dziecięcym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, ul. Wrońskiego 24

229. Produkcja Piekarsko - Ciastkarska s.c. Karwas i Stefaniak,

ul. Kolejowa 38, Środa Śląska

230. Profil Serwis Sp. z o.o., Nowa Ruda, ul. Górnicza

231. Progress Sp. z o.o., ul. Długa 46/2, 31-146 Kraków

232. Przedsiębiorstwo "Neofarm", Kielce, ul. Kołłątaja 7

233. Przedsiębiorstwo "SAX" Sp. z o.o., ul. Parafialna 21 Wrocław

234. Przedsiębiorstwo Budowlane "AWAX-II" Sp. z o.o.,

ul. Starochocińska 881, Wrocław

235. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego, Dzierżoniów

236. Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego, Leonów 54, 21-025 Niemce

237. Przedsiębiorstwo Budownictwa Uprzemysłowionego,

ul. Strzegomska 146, Wrocław

238. Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg i Mostów w Zawierciu, Zawiercie 42-400, ul. Armii Krajowej 38

239. Przedsiębiorstwo Eksportowo-Montażowe PEM Sp. z o.o.,

ul. Halicka 10/11, 31-036 Kraków

240. Przedsiębiorstwo Handlowe KUPON SERWIS Sp. z o.o., 35-501 Rzeszów, Al. Wyzwolenia 3

241. Przedsiębiorstwo Handlowe NEOFARM ul. Kołłątaja 7, 25-715 Kielce

242. Przedsiębiorstwo INŻBUD S.J., 37-205 Zarzecze, Roźniatów 4

243. Przedsiębiorstwo INŻBUD Sp. Jawna, 37-205 Zarzecze, Rożniatów 4

244. Przedsiębiorstwo Inżynierii i Hydrotechniki TAN S.A., Wrocław,

ul. Irysowa

245. Przedsiębiorstwo Montażu Urządzeń Elektrycznych S.A. w upadłości,

ul. Grabowa 2, 40-955 Katowice

246. Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA, Lubań

247. Przedsiębiorstwo Prefabrykatów Elektro-Energetycznych ELBUD,

37-700 Przemyśl, ul.Sielecka 11

248. Przedsiębiorstwo Produkcyjne "ANVITO" Sp. z o.o., Częstochowa

Al. Wolności 30

249. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budownictwa INSBUD

Sp. z o.o., ul. Cechowa 51, 30-614 Kraków

250. Przedsiębiorstwo Robót Chemoodpornych i Antykorozyjnych "CHEMIZOLA", ul. Traktatowa 1 Wrocław

251. Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane "BUDEXIM" Sp. z o.o.

w likwidacji, ul. Owocowa 18, 40-158 Katowice

252. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SAGRA Sp. z o.o., 37-700 Przemyśl,

ul. Boh. Getta 24

253. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SAGRA Sp. z o.o., 37-700 Przemyśl,

ul. Bohaterów Getta 24

254. Przedsiębiorstwto Handlowe KUPON SERWIS Sp. z o.o., 35-501 Rzeszów, al. Wyzwolenia 2

255. RADIOTECHNIKA, ul. Sienkiewicza 6 Wrocław

256. REM-BUD Sp. z o.o., Katowice, ul. Rolna 43

257. RENER Sp. z oo.o., ul. Wadowicka 12, Kraków

258. RETMA Sp. z o.o., ul. Główna 29 Jerzkowice

259. ROL COOP, Wrocław

260. Regionalne Przedsiębiorstwo Wodno - Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich, ul. Waryńskiego 17

261. Reprostudio AKD, Wrocław

262. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "Hodowca" w Orzerzu Gardawicach

263. SCHURICHT POLSKA Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 28 Wrocław

264. SEDOR Sp. z o.o., ul. Wojciechowska 5a20-704 Lublin

265. SEEDY DEEDY Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego Wrocław

266. SERVICES Sp. z o.o. Doradztwo Personalne Agencja Pracy Czasowej,

ul. Dąbrówki 13, 40-955 Katowice

267. SIMON POLSKA Sp. z o.o., Święta Katarzyna ul. Żernicka 9

268. SIMPLEX ROSSWEINER POLSKA Sp. z o.o., ul. Góralska 20 Wrocław

269. SKRABEX Krzysztof Skrabka PWU, ul. Zaporoska 85, Wrocław

270. STARDREM Sp. z o.o. w upadłości, ul. Chyszowska 12, 33-100 Tarnów

271. STOLBUD S.A., ul. Zakrzewska, Wrocław

272. SUOMI Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Gwiaździsta 59/61 Wrocław

273. SYSTEMBUREAU POLAND Sp. z o.o., Wrocław ul. Ruska 2

274. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kluczborku,

ul. M. Skłodowskiej-Curie 23

275. Savepol Sp. z o.o., Bytom, ul. Gen. Andersa 23

276. Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne, w Sobocisku

277. Spółdzielcze Przed. Budowlane "SUW", ul. Staromiejska Namysłów

278. Spółdzielnia "SPEED TRANS", ul. Karmelkowa 66 Wrocław Twardogóra

279. Spółdzielnia Branż Różnych "MET BUD", ul. Szczecińska 1 Wrocław

280. Spółdzielnia Inwalidów Metalex, ul.Paderewskiego 41, 33-300 Nowy Sącz

281. Spółdzielnia Inwalidów Produkcyjno-Usługowa POLKARTON,

Wrocław ul. Krakowska 54

282. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Marcinowicach k/Świdnicy,

ul. Sportowa 9 Marcinowice woj. wałbrzyskie

283. Spółdzielnia Mleczarska w Miliczu, ul. Wojska Polskiego

284. Spółdzielnia Ogrodniczo - Pszczelarska, Gniezno ul. Wrzesińska 6

285. Spółdzielnia Pracy "ELTRON ELEKTROMET", ul. Grunwaldzka 74 Kędzierzyn Koźle

286. Spółdzielnia Pracy "PLECIONKA", ul. Włodkowica 21 Wrocław

287. Spółdzielnia Pracy "REMASZ ELEKTROMET", Wrocław ul. Kościuszki 142

288. Spółdzielnia Pracy "ROBOT", ul. Kościuszki Wrocław

289. Spółdzielnia Pracy "STEELON", ul. Oławska 17 Wrocław

290. Spółdzielnia Pracy "Z I B" w Strzelinie, ul. Brzegowa 3

291. Spółdzielnia Pracy Działalności Socjalnej i Kulturalnej,

pl. Czerwony 1/3/5 Wrocław

292. Spółdzielnia Pracy Produkcji i Usług Remontowo-Budowlanych Zakład Inwestycji Budownictwa WZGS w Oławie, ul. Gagarina 19

(obecnie ul. 3 Maja 63)

293. Spółdzielnia Pracy Remontowo-Budowlana "BUDROMET",

ul. Niemcewicza, Wrocław

294. Spółdzielnia Pracy Stolarskiej "SZEŚCIOLATKA", pl. Piastów 7

295. Spółdzielnia Pracy Usług Remontowo-Montażowych, Kielce,

ul. Hauke-Bosaka 8 (archiwum w Zawierciu)

296. Spółdzielnia Pracy Usług Remontowo-Montażowych, al. Hauke Bosaka 8, Kielce

297. Spółdzielnia Robotnik, Łańcut 37-100, ul. Polna 3a

298. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego, Kąty Wrocławskie

299. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego, Włodawa, ul. Lubelska 56

300. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego, ul. Karmelkowa 66 Wrocław

301. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego, Środa Śląska

302. Spółdzielnia Usług Rolniczych Biały Kościół (dawny SKR w Strzelinie,

ul. Ząbkowicka 11)

303. Spółdzielnia Usług Rolniczych w Jordanowie Śl.,Jordanów Śląski

304. Spółdzielnia Usługowo Handlowa, Czudec ul. Strumykowa 3

305. Spółka Cywilna PTL Langier, Kamienica Polska

306. Stocznia Rzeczna Kędzierzyn Koźle, ul. Stoczniowców 2

307. Strzyżowska Fabryka Mebli S.A. 38-100 Strzyżów, ul. Grunwaldzka 1

308. TRADER Spółdzielnia GS, Namysłów

309. TRW Integrated Supply Chain Solution Sp. z o.o., Warszawa, ul. Łucka 2/4/6

310. Tarnogórska Spółdzielnia Handlowo-Usługowa, Tarnowskie Góry,

ul. Towarowa 15

311. Termal Sp. z o.o., Myszków 42-300, ul. Partyzantów 21

312. Trans-Mak Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 1, 34-200 Sucha Beskidzka

313. Transportowa Spółdzielnia w Oławie, ul. 3 maja 24

314. U.H.D. Sp. z o.o., Wrocław, ul. W.Stwosza 22/23

315. UNIA Sportowa Spółka Akcyjna w likwidacji, ul. Chemików 4,

32-600 Oświęcim

316. Usługowo Produkcyjna Spółdzielnia Pracy, 37-600 Lubaczów,

ul. Handlowa 2

317. WALTER OPEN SYSTEMS Sp. z o.o.,Wrocław ul. Zelwerowicza 18a

318. WELOX Sp., Bielany Wrocławskie

319. Wielobranżowa Spółdzielnia Pracy, Oława ul. Sienkiewicza

320. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo SPORTUS Sp. z o.o. w upadłości,

ul. Jasna 41, Gliwice

321. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Spółdzielcze "MIDEX",

ul. Moskiewska 100 Wrocław

322. Wrocławska Fabryka Pomp, ul. Tęczowa Wrocław

323. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, ul. Trzebnicka Wrocław

324. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Instalacji Przemysłowych "INSTAL",

ul. Swojczycka 38 Wrocław

325. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych "WINSTAL",

pl. Powstańców Śląskich Wrocław

326. Wrocławskie Zakłady Drobiarskie S.A., ul. Paprotna 9, Wrocław

327. Wrocławskie Zakłady Graficzne S.A., ul. Kościuszki 29 Wrocław

328. Wrocławskie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych S.A., Wrocław,

ul. Trzmielowicka 8

329. Wrocławskie Zakłady Remontowo Montażowe Przemysłu Lekkiego "WZRM", ul. Opolska Wrocław

330. Wspólnicy S.C. Szczureks, Przemyśl 37-700, ul. Mickiewicza 28A

331. Węgierska Sp. z o.o., ul. Przewóz 34, Kraków

332. Z.U.H.E.i Ł. "KOMEL" Sp. z o.o., Wrocław ul. Legnicka 65 55-015 Radwanice

333. ZJEDNOCZENIE, 38-200 Jasło, ul. św. Jana z Dukli 26

334. ZJEDNOCZENIE, 38-200 Jasło, ul.Św. Jana z Dukli 26

335. Zakład Budownictwa Specjalistycznego ZBS Paweł i Marcin Głód Sp.j.,

Al. 1000-lecia 33, 34-700 Rabka

336. Zakład Obsługi Przemysłu Drzewnego "Bopol" Sp. z o.o., Zgłobień 36-046, Zgłobień 67

337. Zakład Oprogramowania Komputerowego i Usług Komputerowych

Sp. z o.o. w upadłości, ul. Odlewnicza 68, 30-142 Kraków

338. Zakład Piekarniczo-Cukierniczy "NILS" Maria Kaczmarska,

33-270 Wietrzychowice

339. Zakład Poligrafii "CUPRUM" Sp. z o.o., pl. 1 Maja 1/2

340. Zakład Produkcji Metalowej i Naczep "PROMENA" Sp. z o.o.,

39-218 Straszęcin 295

341. Zakład Produkcji Opakowań s.c. "KARTON" Sp. z o.o., ul. Szeroka

342. Zakład Produkcyjno-Handlowy POM Sp. z o.o., Bobrówka,

gm. Laszki 37-543

343. Zakład Produkcyjno-Usługowy MEC Sp. z o.o., Kędzierzyn Koźle

344. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Chorążewski, Żórawina

345. Zakład Przetwórstwa Owocowo - Warzywnego, Pietrzykowice

346. Zakład Remontowo-Produkcyjny "HUTBED" Sp. z o.o. w likwidacji,

ul. Sielecka 63, 42-500 Będzin

347. Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o., Wróblik Szlachecki 38-483, ul. Sicińska 5

348. Zakłady Chemiczne "BONARKA" Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9,

30-644 Kraków

349. Zakłady Drobiarskie RES-DROB S.A., ul. Marii Konopnickiej 15,

39-959 Rzeszów

350. Zakłady Mięsne, ul. Legnicka 58 Wrocław

351. Zakłady Przemysłu Bawełnianego ZAWTEX S.A., Zawiercie,

ul. Listopadowa 66

352. Zakłady Sprzętu Oświetleniowego POLAM, Wrocław, ul. Rybnicka 18

353. Zenith S.A., ul. Żwirki i Wigury 12/14, Częstochowa

354. Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych, Świdnica

This Site Was Created Using Wix.com . Create Your Own Site for Free >> Start